Trešdiena, 2018-11-14, 9:31 PM
Sveicināti Viesis | RSS

Ieejas forma

Meklēšana

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Sākums » Raksti » Austrālija » Nacionālie parki un rezervāti Austrālijā

Cape Melville Nacionālais parks
Melvilles raga Nacionālais parksMelvilles raga (Cape Melville) Nacionālais parks atrodas Austrālijas ziemeļos, Keipjorkas pussalas austrumu piekrastē. Parks aizņem 1370 km2 lielu teritoriju. Tas dibināts 1973. gadā. Parka teritorijai raksturīga nelīdzena, Mellvilles grēdas granīta bluķu saposmota ainava kā arī smilšu lauki iekšzemē. Tā kā Melvilles raga Nacionālais parks ir samērā izolēts no apkārtnes, šeit saglabājušās vairākas citur nesastopamas sugas kā lapas astes palma, kas mūsdienās Austrālijā iecienīta kā dārza augs.

Ierodoties parka teritorijā, respektējiet gan šejienes skaisto dabu, gan vietējos iedzīvotājus - Jaarba, Junjuu, muli, Bagaarrmugu, Wurri, Manyamarr, Gambbiilmugu un Tiirrku aborigēnu tautas.

Parka apmeklētāji tiek brīdināti ņemt līdzi daudz dzeramā ūdens un rēķināties, ka šeit neatradīsiet labiekārtotas atpūtas vietas. Lai celtu teltis, jāizņem atļauja. Iebraukšana atļauta vienīgi sausajā sezonā.Kategorija: Nacionālie parki un rezervāti Austrālijā | Pievienoja: Ceļotājs (2011-07-27)
Skatījumu skaits: 841 | Birkas: Melvilles raga, Keipjorkas pussala, Cape Melville, nacionālais parks | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email *:
Kods *: