Otrdiena, 2018-12-18, 4:29 PM
Sveicināti Viesis | RSS

Ieejas forma

Ceļojumu kategorijas

Meklēšana

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Sākums » Raksti » Indonēzija » Bali sala

Ubudas Mērkaķu mežš, Bali, Indonēzija

Ubudas mērkaķu mežsUbudas mērkaķu mežs ietver dabas rezervātu un tempļu kompleksu Desa Pakraman Pedangtegal ciematā (tulkojumā -Pedangtegalas ļaužu ciemats). Ciemats atrodas aptuveni 20 km no Denpasaras, Bali salā, Indonēzijā. Mērkaķu mežs pieder ciemata iedzīvotājiem, kas rūpējas par dabas un senatnes saglabāšanu svētajā mežā, kas ir ne tikai sena svētvieta – nozīmīgs baliešu kultūras mantojums, bet arī populārsceļojumu galamērķis.

Ubudas mērkaķu mežā svēti ir ne tikai tempļi, visam mežam ir liela nozīme iedzīvotāju apziņā kontaktam ar garu pasauli. Šeit notiekošās darbības saistītas ar harmonijas saglabāšanu starp cilvēkiem, dabu un kosmosu. Mežā atklātas arī 115 koku sugas. Vairāki koki ir svēti.

Sava nozīme svētajā mežā ir arī mērkaķiem, ko ikdienas valodā šeit sauc par garastainajiem makakiem (Macaca fascicuiaris). Mērkaķi var iemiesot gan labus gan sliktus spēkus. Šī mērkaķu divējādā daba atspoguļota arī indiešu Rāmājanā.

Fot (c) un  Bali svētā mērkaķu meža mājas lapa >>>

Ceļojumus uz Bali jautā Rīgas Tūrisma Aģentūrā

Bali tempļi
Kategorija: Bali sala | Pievienoja: Ceļotājs (2011-04-13)
Skatījumu skaits: 551 | Birkas: Bali mērkaķu mežs, Desa Pakraman Pedangtegal, Ubudas mērkaķu mežs, Indonēzijas tempļi | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email *:
Kods *: