Piektdiena, 2018-10-19, 4:14 AM
Sveicināti Viesis | RSS

Ieejas forma

Meklēšana

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Sākums » Raksti » Madagaskara » Madagaskaras pludmales

Nosī Be sala un pludmales, Madagaskara
Nosī Be ir viena no Madagaskaras pazīstamākajām salām, šeit arī populārākās pludmales. Tā atrodas 8 km uz ZR no Madagaskaras piekrastes un veidojusies vulkānisma rezultātā. Nosī Be salu joprojām rotā 8 vulkānu krāteri, kas nav izvirduši rakstītās vēstures laikā. Salas platība 312 km2. Salas augstākais punkts - lakobes kalns sasniedz 450 m vjl.
Internetā atrodamā informācija ļauj cerēt, ka šeit uz naktsmājām un labu atpūtu var cerēt dažāda biezuma maciņa īpašnieki kā arī gan plašu kūrortu, gan klusu boutique tipa viesnīciņu cienītāji.
 
Populārākās pludmales atrodas salas dienvidrietumu un rietumu piekrastē. Par jaukāko no pludmalēm uzskata Andilanu. Lielākais tūristu pieplūdums mēdz būt jūlijā un augustā. Klusākas atpūtas cienītāji var doties atklāt ziemeļu piekrastes, kur, pateicoties grūtākai nokļūšanai, tūristu nebūs tik daudz.
 
Ja vēlaties izbaudīt apkārtni pilnībā, neaizmirstiet apciemot arī pārējās Nosī arhipelāga saliņas. Un iepazīt salas dabu arī nevajadzētu aizmirst, - Lakobe rezervātā mitinās Madagaskaras galvenais un savenākais simbols - lemuri.
 
Nosī Be sala sala slavena ne tikai kā populārākā Madagaskaras sala, bet arī ar smaržu esences ieguvi no ylang-ylang koka.
 

 
 
 
 
Kategorija: Madagaskaras pludmales | Pievienoja: Ceļotājs (2011-11-08)
Skatījumu skaits: 527 | Birkas: Madagaskaras pludmales salas, Nosī Be, Nosy Be | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email *:
Kods *: